6. Prosinec

2014

Nejlepší módy týdne 0

Zetor 7745 v1.0

V této rubrice vám budeme každou sobotu ukazovat nejlepší módy za poslední týden, ať už uspějí počtem stažení, vysokým hodnocením od vás uživatelů, nebo zaujmou něčím nás. V budoucnu zde budou také videa s těmito módy. V nultém díle tak trochu oslavíme plnohodnotné spuštění webu, takže nebudeme uvádět jen výběr z módů přidaných tento týden, ale ze všech módů na našem webu vůbec.

Money Cheat Mod

Zdaleka nejoblíbenější mód na našich stránkách je Money Cheat, který vám umožňuje podvádět a krást. Ne, my se nedivíme, často si taky „půjčíme“, abychom otestovali nové stroje, které si do hry stáhneme. Pamatujte ale na to, že bez nutnosti starat se o zisky je farmaření poloviční (jestli vůbec) zábava.

Stahujte Money Cheat

Money Cheat Mod

Zetor 7745

Legendární český Zetor patří mezi malé a méně výkonné traktory, ale pohled na něj nás vrací tam, kde vzniklo naše nadšení z farmaření – na česká pole brázděná tímhle sympatickým červeným strojem. Zetor pro Farming Simulator je tak jasnou volbou pro každého správného zemědělského patriota, i kdyby jen jako nostalgické ohlédnutí za produkty téhle brněnské firmy.

Stahujte Zetor 7745

zetor 7745

Škoda Octavia III

Představovat nejslavnější české auto současnosti by bylo nošením dříví do lesa. A my chceme naopak dostat dříví z lesa, v čemž vám teda zrovna Octavia moc nepomůže, ale i tak by vám neměla ve vozovém parku rozhodně chybět.

Stahujte Octavii III

Škoda Octavia III (2)

John Deere 8370R

Bez zelenožlutých traktorů John Deere si asi nikdo z nás herní farmaření představit nedokáže. A protože v základní verzi nejsou, musíme si je stahovat. Nejeden velmi povedený mód si můžete stáhnout od nás, tentokrát vám musíme doporučit JD 8370R, který s přehledem zastane většinu těžké práce.

Stahujte John Deere 8370R

John Deere 8370R V2 (1)

Old Family Farm

Tahle mapa pro FS15 vám dá ochutnat klasické americké zemědělství minulého století. Mód si oblíbí hlavně příznivci menších map a vyznavači pohodového hraní s menšími a slabšími stroji. Prostě mapa pro každého, kdo chodí k Farmingu spíše relaxovat.

Stahujte Old Family Farm

Old Family Farm II

Scania R730 Forest and Trailer

Do lesa (v tomto případě spíše k lesu) to chce pořádného pracanta, kterým Scania R730 rozhodně je. Jde o jeden z nejsilnějších evropských trucků vůbec, v tomto módu má navíc přidaný návěs na dřevo, takže o odvoz svého lesního úlovku máte rázem postaráno.

Stahujte Scania R730 Forest and Trailer

scania r730

Sdílejte! Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Komentáře


martin

fs 15 je nejlepší na světě

Odpovědět


JOsefcze

Čau chlape nemohl by jsi udělat ZETOR 8045 s čelním nakladačem ? dík jinak suprová práce .

Odpovědět


standa sedlák

pěkne zetory

Odpovědět