17. Prosinec

2014

Důležité oznámení

fs15 logo

Zdraví vás tým administrátorů Mujsoubor.cz, který pro vás připravil tyhle stránky zaměřené na módy pro Farming Simulator 2015. V současné době už funguje drtivá většina funkcí, které jsme pro stránky měli od začátku naplánovány, takže hodnoťte, stahujte a nechávejte si seřadit módy podle obliby i počtu stažení. Každý den pro vás budeme mít nové módy, které se vám zobrazí s patřičnou mašlí „Nové“, takže hned vidíte, které módy od vaší poslední návštěvy přibyly.

Stahování u nás probíhá extrémně rychle, jak je na Mujsoubor.cz ostatně zvykem, žádné čekání, žádné omezování rychlosti, prostě kliknete a stahujete, povětšinou vaší maximální download rychlostí.

Pokud vám na stránkách něco chybí, můžete to napsat pod konkrétní mód nebo článek do komentářů, které samozřejmě neustále kontrolujeme. Zároveň nám můžete napsat i na mailovou adresu fs15@mujsoubor.cz. Naším cílem je stránka, která žije, ale zároveň je přehledná, což podle nás většina tuzemských stránek s módy do Farming Simulatoru bohužel není.

Sdílejte! Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Komentáře

Žádné komentáře